محل تبلیغات شما

بیت کوین
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
در این پست میخوام بیت کوین رو به شما معرفی کنم ،بیت کوین یک پول االکترونیکی است که ارزش بالایی داره و به عنوان پول مجازی مشهور شده.
این ارز الکترونیکی در سالهای گذشته رشد 10 برابری داشته و در حال حاضر بیشتر از 250 دلار قیمت داره و به سرعت در اینترنت پخش شده در حدی که بیشتر سایتهای کسب درآمد هم گزینه دریافت بیت کوین رو به سرعت در کنار دلار و یورو قرار دادند حتی صرافی های ایرانی هم این ارز الکترونیکی رو رد و بدل میکنند.
شما با سایتهای مختلفی کار کردید که در ازای فعالیت ،مبالغ ناچیزی میگرفتین اما باید بهتون بگم که دیگه کار برای مبالغ ناچیز کافیه.
شما میتونید مبالغی رو که قبلا دریافت میکردید در 10 ضرب کنید و درآمد امروزتون رو محاسبه کنید،یعنی حقوقتون رو با بیت کوین دریافت کنید ارزش بیت کوین هر لحظه در حال تغییر است و دائماً رو به افزایش است.

معرفی بیت کوین

فروشگاه های زیادی هستند که درگاه بیت کوین به فروشگاه خود افزودند همچنین قابلیت تبدیل بیت کوین به سایر ارز ها نیز وجود دارد.در روزهای قبل مردم دلار و یورو میخریدند در حال حاضر همه بیت کوین میخرند و ما باید سعی کنیم که از قافله عقب نمانیم.

من از این به بعد قصد دارم کاملا وقتم رو بیت کوین بگذارم و مطمئن باشید تمام آموزشهای کامل رو هم به شما میدم تا با من همراه باشید ، قدم به قدم آموزش ها رو براتون قرار میدم و مطمئن باشید که به آسانی راههای قبلی هست.

بیت کوین هر روز در حال گران شدن هست و کاربران زیادی در حال بدست آوردن بیت کوین هستن و این رو هم بگم که بیت کوین محدود است و تولید اون هر 4 سال نصف میشه در ماه دسامبر سال ۲۰۱۳، تقریباً ۱۲ میلیون بیت‌کوین در گردش است، پس دست به کار بشید.
در حال حاضر ارزش 1 بیت کوین به پول ایران حدود 1 میلیون تومان است.

برای بدست آوردن بیت کوین شما اول به یک کیف پول نیاز دارید تا بیت کوین هاتون رو اونجا نگه دارید ،سایت blockchain بهترین کیف پول اینترنتی هست که بیت کوینهای شمارو نکه میداره.

آموزش افتتاح کیف پول بیت کوین رو در پست بعدی قرار میدم، و شما در مورد قانونی بودن سایت خیالتون کاملا راحت. در حال حاضر سایتهای زیادی برای کسب بیت کوین وجود دارن اما همشون معتبر نیستن و طبق معمول در این قضیه هم زیاد شده.
من سعی میکنم بهترین سایتها رو به شما معرفی کنم که حتما پرداخت داشته باشند و شما با خیال راحت کارتون رو انجام بدید.

هر 1 بیت کوین از 100 میلیون ساتوشی تشکیل شده ، که شما درآمدتون از این سایتها رو بر اساس ساتوشی دریافت میکنید یعنی به مثلا به ازای کلیک یا بازدید بین 500 تا 1000 ساتوشی دریافت میکنید و وقتی به 100 میلیون ساتوشی رسید شما یک بیت کوین دارید که حدود 300 دلار و به پول ایران 1 میلیون تومان میارزه.

کسب درآمد بیت کوینی فقط با چند کلیک موس :

کسب بیت کوین راههای نسبتا زیادی داره اما من در اینجا راههایی که بتونیم انجام بدیم رو معرفی میکنم.

سایتهای بیت کوین قطره ای faucet

بیت کوین به ازای دیدن ویدئو

بیت کوین به ازای کلیک رو تبلیغات

و به ازای بازی ها و غیره .

که من تمام این سایتها رو به طور کامل و جداگانه معرفی و نحوه ی کار با اونها رو بهتون آموزش میدم.

بیت کوین” پول آینده دنیاست

بیتکوین اولین پول کاملا غیر متمرکز مجازی است. بیتکوین تمام خصوصیات پول نقد را دارد بعلاوه این‏که در دنیای مجازی قابل رد و بدل کردن است.

اگر میخواهید بیت کوین داشته باشید اینجا کلیک کنید >> http://daramad-3000.mihanblog.com/post/category/14

آموزش کسب درآمد از اینترنت

آموزش دریافت بیت کوین از سایت freebitco

آموزش افتتاح کیف پول blockchain

کوین ,بیت ,رو ,پول ,حال ,دریافت ,بیت کوین ,در حال ,کوین به ,رو به ,و به ,ساتوشی دریافت میکنید

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ شخصی رضا شرافت - تدریس دروس تخصصی حسابداری رمان های معروف April's life startuvipac مهردادایکسچنج اخبار آموزش و پرورش عکس های بازیگران اوضاع دین در زمان جاهلیت برترینها آفرنگ