محل تبلیغات شما
no-minimum یکی دیگر از سایتهای پر طرفدار است که کار در این سایت همانند دانکی می هست و شما به ازای فعالیتهایی که در این سایت انجام میدهید پول دریافت میکنید ، فعالیتهایی مانند عضویت در سایتهای مختلف ، دیدن تبلیغات و خواندن ایمیل و . . تعرفه ها در این سایت همانند دانکی می است و دارای 5 سطح زیرمجموعه میباشد.
همچنین کارکرد آن کاملا شبیه دانکی می است.

کسب درآمد

در این سایت به راحتی میتونید کسب درآمد کنید و با فعالیت مدام و چند تا زیرمجموعه ی سطح اول درآمد خوبی خواهید داشت و همینطور که از اسمش پیداست برای پرداخت حقوقتون حداقلی وجود نداره و شما میتونید حتی 10 سنت رو برداشت کنید.
این سایت سالهای زیادی است که فعالیت میکند و دارای چند صد هزار عضو از سراسر دنیاست و به بانک پرفکت مانی هم پرداخت دارد ، پس هیچوقت نگران ی سایت نباشید و من این سایت رو کاملا توصیه میکنم .

معرفی سایت پر درآمد

پرداخت به پرفکت مانی

پرداخت به پرفکت مانی

آموزش ثبت نام در سایت no-minimum در ادامه مطلب

برای ورود به سایت روی لینک زیر کلیک کنید

برداشتی من از این سایت :

آموزش کسب درآمد از اینترنت

آموزش دریافت بیت کوین از سایت freebitco

آموزش افتتاح کیف پول blockchain

سایت ,دانکی ,می ,، ,درآمد ,no ,این سایت ,در این ,no minimum ,دانکی می ,همانند دانکی ,سایت همانند دانکی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرکز فروش محصولات Mitsubishi در ایران آموزش سئو سایت restdidisnalb simppikendli دانلود آهنگ شاد جدید gratpofeadick Kyle's blog پایگاه اموزشی .فن آوری عرصه دیجیتال maipubmitur وبلاگ نماینگی عطار همسفران